Ogłoszenie randkowe na portalu randkowym Zaczepka.net - wpis Śląskie, województwo Śląskie, mezczyzna, wiek 28 - Darmowe ogłoszenia randkowe dla każdego.

Ogłoszenie slaskie na portalu randkowym

Śląskie

Nazwa umieszczonego wpisu

Hej, mam na imię Zbyszek.: -Prosty chłop; przede wszystkim normalny. -Niestety figury greckiego boga to nie mam, chyba wszyscy oceniamy ludzi przez pryzmat prezencji. (niestety lepszych zdjęć nie mam jak mi ktoś zrobi to będą) -Nie należe do 1% populacji szcześliwców i niestety musze pracować dzień w dzień. -Poza praca mam swoje zajęcie czy tam hobby jak zwał tak zwał : po pracy tnę asfalt na szosie :)bądź biegam. także nie siedze w domu na kanapie i nie pije browarów pod blokiem. -Swoje już wypiłem, dlatego mało prawdopodobne jest spotkanie mnie na imprezach alokoholowo-masowych itp. (wole się spocić niż upić). -No i kiedyś chciałbym zobaczyć ocean - tak wiem niezbyt ambitne marzenie ale jest! Tyle ode mnie no i czar Prysł :)
Mężczyzna
Kobiety
Śląskie
z.chochorowski@wp.pl
tychy
28 lat
Singiel
Poważnego związku
22.09.2018 23:06:23 Odwiedzin wpisu: 149
Pamiętaj - jeśli podałeś/aś hasło do profilu, każda jego edycja przenosi Twój profil na pierwszą pozycję na portalu randkowym
Wszystkie prawa zastrzeżone Zaczepka.net. 100% Darmowy Portal Randkowy, Ogłoszenia Randkowe Bez rejestracji

Dodaj zdjęcie do komentarza
Jesteś właścicielem wpisu? Podaj hasło aby poinformować innych, że odpisujesz jako właściciel. Pozostali mogą pominąć to pole.