Ogłoszenie randkowe na portalu randkowym Zaczepka.net - wpis Śląskie, województwo Śląskie, mezczyzna, wiek 39 - Darmowe ogłoszenia randkowe dla każdego.

darmowy portal randkowy
Ogłoszenie slaskie na portalu randkowym

Śląskie

Nazwa umieszczonego wpisu

Witam, jestem facetem stanu wolnego, 185cm wzrostu - wystarczająco żeby pomagać w sklepie , osobom które nie mogą dostać towaru z najwyższych półek :) , poza tym nie jest się do czego przytulić w razie czego :) Jeżeli chcesz mnie poznać pisz śmiało (mam nadzieję , że masz poczucie humoru:)). Możemy bez wielkich oczekiwań, górnolotnych słów i zobowiązań miło spędzić czas np. spacer, wyjście do kina, na kawę bądź wizytę w Nospr itp. Nie będę określał wieku , jeżeli czujesz się na siłach i jesteś zainteresowana to zapraszam do korespondencji , jeżeli nie to życzę pozytywnego dnia i pięknego życia :):) Mile widziane foto i szczere opisanie swojej osoby - tylko woj. śląskie - Katowice i okolice , w tym Zagłębie :):) :)Pozdrawiam serdecznie ...niech moc będzie z Tobą :)Proszę o kontakt - mail : danter183@o2.pl , Whatsapp podam przy bliższym poznaniu:)
Mężczyzna
Kobiety
Śląskie
Katowice i okolice ...
39 lat
Singiel
Ciekawych rozmów
27.09.2023 01:30:18 Odwiedzin:8834
Pamiętaj - jeśli podałeś/aś hasło do profilu, każda jego edycja przenosi Twój profil na pierwszą pozycję na portalu randkowym
Wszystkie prawa zastrzeżone Zaczepka.net. 100% Darmowy Portal Randkowy, Ogłoszenia Randkowe Bez rejestracji

Dodaj zdjęcie do komentarza
Jesteś właścicielem wpisu? Podaj hasło aby poinformować innych, że odpisujesz jako właściciel. Pozostali mogą pominąć to pole.

Default thumb man40
Ania

witaj masz czas popisać esy wieczorami?piątek sobota niedziela pozdrawiam serdecznie?❤

wpis z 02.08.2021 18:08:18
właściciel Ania