Ogłoszenie randkowe na portalu randkowym Zaczepka.net - wpis Oddam serce w bardzo dobre ręce Maro, województwo Łódzkie, mezczyzna, wiek 69 - Darmowe ogłoszenia randkowe dla każdego.

darmowy portal randkowy
Ogłoszenie oddam-serce-w-bardzo-dobre-rece-maro na portalu randkowym

Oddam serce w ba...

Nazwa umieszczonego wpisu

Męszczyzna 69 lat szczupły 173 wzrost bardzo zadbany i kochający czystość, żaden sknera , kocham życie i tego oczekuję od partnerki, mieszkam sam jestem emerytem wolny czas spędzam na rowerze słuchając muzyki, albo na wycieczkach samochodem, ale jestem typem domatora , gdy jest do kogo wracać, nie znoszę zazdrości skąpstwa i biadolenia wiek to nie feler i nam dorosłym dużo można, jak się chce. Szukam kobiety 50/60 lat zadbanej czyściutkiej i tak jak ja lubiącej koty ale tak na prawdę , jestem w trakcie rozwodu i na portalu nie będę o tym pisał, jesteś zainteresowana zadzwoń a może sms na początek pogaduchy nie są złe, jestem bardzo uczciwym człowiekiem i takiej osoby szukam, potrafię kochać i to okazywać , ale z wzajemnością zdjęcie jak i więcej przekażę w prywatnej korespondencji zapraszam nie gryzę może żeby przełamać lody to sms na początek, albo telefon 502307179, mogę na początek zaoferować fajną przyjaźń obiecuję, mieszkam w dużym mieście, pozdrawiam cieplutko.
Mężczyzna
Kobiety
Łódzkie
Łódz
69 lat
W otwartym związku
Ciekawych spotkań
16.08.2022 00:34:37 Odwiedzin:357
Pamiętaj - jeśli podałeś/aś hasło do profilu, każda jego edycja przenosi Twój profil na pierwszą pozycję na portalu randkowym
Wszystkie prawa zastrzeżone Zaczepka.net. 100% Darmowy Portal Randkowy, Ogłoszenia Randkowe Bez rejestracji

Dodaj zdjęcie do komentarza
Jesteś właścicielem wpisu? Podaj hasło aby poinformować innych, że odpisujesz jako właściciel. Pozostali mogą pominąć to pole.

Mama
elbieta1

Chętnie Pana poznam. Adres mojej poczty elbieta1@onet.pl Pozdrawiam - Elżbieta

wpis z 13.06.2022 15:14:37
właściciel elbieta1