Ogłoszenie randkowe na portalu randkowym Zaczepka.net - wpis Oddam serce w bardzo dobre ręce Maro, województwo Łódzkie, mezczyzna, wiek 69 - Darmowe ogłoszenia randkowe dla każdego.

darmowy portal randkowy
Ogłoszenie oddam-serce-w-bardzo-dobre-rece-maro na portalu randkowym

Oddam serce w ba...

Nazwa umieszczonego wpisu

Męszczyzna 69 lat szczupły 173 wzrost bardzo zadbany i kochający czystość, żaden sknera , kocham życie i tego oczekuję od partnerki, mieszkam sam jestem emerytem wolny czas spędzam na rowerze słuchając muzyki, albo na wycieczkach samochodem, ale jestem typem domatora , gdy jest do kogo wracać, nie znoszę zazdrości skąpstwa i biadolenia wiek to nie feler i nam dorosłym dużo można, jak się chce. Szukam kobiety 50/60 lat zadbanej czyściutkiej i tak jak ja lubiącej koty ale tak na prawdę , jestem w trakcie rozwodu i na portalu nie będę o tym pisał, jesteś zainteresowana zadzwoń a może sms na początek pogaduchy nie są złe, jestem bardzo uczciwym człowiekiem i takiej osoby szukam, potrafię kochać i to okazywać , ale z wzajemnością zdjęcie jak i więcej przekażę w prywatnej korespondencji zapraszam nie gryzę może żeby przełamać lody to sms na początek, albo telefon 502307179, mogę na początek zaoferować fajną przyjaźń obiecuję, mieszkam w dużym mieście, pozdrawiam cieplutko.
Mężczyzna
Kobiety
Łódzkie
Łódz
69 lat
W otwartym związku
Ciekawych spotkań
19.05.2022 18:03:31 Odwiedzin:66
Pamiętaj - jeśli podałeś/aś hasło do profilu, każda jego edycja przenosi Twój profil na pierwszą pozycję na portalu randkowym
Wszystkie prawa zastrzeżone Zaczepka.net. 100% Darmowy Portal Randkowy, Ogłoszenia Randkowe Bez rejestracji

Dodaj zdjęcie do komentarza
Jesteś właścicielem wpisu? Podaj hasło aby poinformować innych, że odpisujesz jako właściciel. Pozostali mogą pominąć to pole.