Ogłoszenie randkowe na portalu randkowym Zaczepka.net - wpis Szukam dziewczyny na stałe , województwo Opolskie, mezczyzna, wiek 31 - Darmowe ogłoszenia randkowe dla każdego.

darmowy portal randkowy
Ogłoszenie szukam-dziewczyny-na-stale na portalu randkowym

Szukam dziewczyn...

Nazwa umieszczonego wpisu

Hej,jestem 31 letnim,wysokim i bardzo wrażliwym mężczyzna,osoba,która bardzo wiele przeszła w swoim życiu,wiem,jak los potrafi się czasem obejść z nami okrutnie..Te złe doświadczenia spowodowały, że stałem się introwertykiem, zamkniętym w sobie człowiekiem,dla którego nawet wyjście na ulicę wywołuje stres,przed komentarzami czy pogardliwymi spojrzeniami kobiet..Wiem,że jestem nieatrakcyjny,ale jak każdy mam uczucia..Potrzebę bliskości..Uśmiechu drugiej osoby..Dotyku.. Jestem osobą nieglupia, posiadająca swoje poglądy i wartości,bronie ich bez względu na relacje innych,opiekuńczy i odpowiedzialny facet,który zawsze wysłucha,uwielbiam być potrzebny,móc komuś pomóc.. Kogo szukam?Przyjaciółki, koleżanki a nawet miłośći która rozumie a nie ocenia..Wrażliwej istoty, która tak jak ja szuka odrobiny akceptacji i ciepła w tym oschlym, nieczulym świecie,dla którego ktoś brzydki zasługuje tylko ma samotność i gorzkie łzy.. W gronie ludzi, którzy mnie akceptują jestem osobą wygadana lubiącą rozśmieszać innych.. Bywa jednak tak,że czasem czyjeś negatywne spojrzenie, odwrócenie wzroku powoduje u mnie dołek i wręcz fizyczny ból..Wiesz, o czym mówię?Masz podobnie?Napisz..Jeśli akceptujesz wygląd tego zagubionego chłopaka na zdjęciu.
Mężczyzna
Kobiety
Opolskie
romek4725@interia.pl
Prudnik
31 lat
Singiel
Poważnego związku
01.10.2020 04:11:19 Odwiedzin:582
Pamiętaj - jeśli podałeś/aś hasło do profilu, każda jego edycja przenosi Twój profil na pierwszą pozycję na portalu randkowym
Wszystkie prawa zastrzeżone Zaczepka.net. 100% Darmowy Portal Randkowy, Ogłoszenia Randkowe Bez rejestracji

Dodaj zdjęcie do komentarza
Jesteś właścicielem wpisu? Podaj hasło aby poinformować innych, że odpisujesz jako właściciel. Pozostali mogą pominąć to pole.