Ogłoszenie randkowe na portalu randkowym Zaczepka.net - wpis Relacji bardziej szukam, reszta z czasem, województwo Śląskie, mezczyzna, wiek 36 - Darmowe ogłoszenia randkowe dla każdego.

darmowy portal randkowy
Ogłoszenie relacji-bardziej-szukam-reszta-z-czasem na portalu randkowym

Relacji bardziej...

Nazwa umieszczonego wpisu

Dziwne, bo nie zamierzałem robić ogłoszenia. Nie staram się znaleźć dziewczyny, czy żony. Wiem że, czy myślę że to dwoje ludzi znając się coś wie czy chcą z sobą tworzyć rodzinę. Chcę spróbować ogłoszenia co z tego wyniknie. Coś o mnie, to podurbowalem się w życiu uczuciowo i w nałogu który już nie ma nademna kontroli, czyli z nałogiem mam spokój. Życie od podstaw zaczynam mając 36 lat. Co ważne przez życie chce przejść tak aby na końcu życia iść do nieba, w pełni katolik. Osobowość moja bardzo łagodna I stanowcza nie chcąca za wszelką cenę zenic się. Czującą że jeszcze jestem z problemami. A kogo chce poznać? Jak chodzi o wygląd to szczupłą, a tak to całość charakteru i osobowość pozna się w trakcie rozmów, czy pisania, napewno dziewczynę chce poznać pozytywna, która pewna jest tego że twoja pozytywne nastawienie będzie trwało przez całe twoje życie.
Mężczyzna
Kobiety
Śląskie
januszsuszec1@gmail...
nie podano
36 lat
Singiel
Poważnego związku
05.12.2022 08:38:09 Odwiedzin:540
Pamiętaj - jeśli podałeś/aś hasło do profilu, każda jego edycja przenosi Twój profil na pierwszą pozycję na portalu randkowym
Wszystkie prawa zastrzeżone Zaczepka.net. 100% Darmowy Portal Randkowy, Ogłoszenia Randkowe Bez rejestracji

Dodaj zdjęcie do komentarza
Jesteś właścicielem wpisu? Podaj hasło aby poinformować innych, że odpisujesz jako właściciel. Pozostali mogą pominąć to pole.