Ogłoszenie randkowe na portalu randkowym Zaczepka.net - wpis oferta niespecjalna, województwo Lubelskie, mezczyzna, wiek 60 - Darmowe ogłoszenia randkowe dla każdego.

darmowy portal randkowy
Ogłoszenie oferta-niespecjalna na portalu randkowym

oferta niespecjalna

Nazwa umieszczonego wpisu

ODPOWIADAM TYLKO NA OFERTY Z POLSKI. Witam. Wiek 60 lat. Jestem niezamożnym i brzydkim facetem nie mającym własnego mieszkania. Mam specyficzne poczucie humoru i dużo zainteresowań. Lubię porozmawiać " na każdy temat ". Choć nie zdobyłem fakultetów dużo czytam i umiem pisać. Nie znoszę krętactwa, chciwości i hipokryzji. Posiadam zalety i wiele wad. Nie palę ale nie jestem abstynentem ( piję tyle ile trzeba ) Poznam samotną, wolną i uczciwą kobietę lat około 50, szczupłą ( nie chudą ) lubiącą kobiece ubiory. Oferuję lojalność, oddanie, uczciwość, wolny czas i może coś więcej. Pani może mieć podobne do moich problemy ( razem łatwiej je pokonać ) Przede wszystkim pragnę partnerstwa. Nie szukam osoby ubezwłasnowolnionej przez udające niezaradne lub nastawione roszczeniowo dzieci. Niewiastom oczekującym sponsoringu, wygodnego życia i taniej rozrywki także dziękuję i życzę dużo zdrówka. Nie oczekuję też ofert od dam szukających wyjściowego faceta na pokaz. To nie jest reklama tylko stan faktyczny. Jeśli to ogłoszenie nie jest dla ciebie to daruj sobie złośliwe komentarze i szukaj innego. Zapraszam panie z poczuciem humoru które mają czas na rozmowę lub spotkania i nie będą zmuszać mnie do tańca. ( preferuję Lublin i okolice )
Mężczyzna
Kobiety
Lubelskie
com.press@onet.pl
Lublin
60 lat
Po rozwodzie
Poważnego związku
23.01.2021 00:24:32 Odwiedzin:1178
Pamiętaj - jeśli podałeś/aś hasło do profilu, każda jego edycja przenosi Twój profil na pierwszą pozycję na portalu randkowym
Wszystkie prawa zastrzeżone Zaczepka.net. 100% Darmowy Portal Randkowy, Ogłoszenia Randkowe Bez rejestracji

Dodaj zdjęcie do komentarza
Jesteś właścicielem wpisu? Podaj hasło aby poinformować innych, że odpisujesz jako właściciel. Pozostali mogą pominąć to pole.