Ogłoszenie randkowe na portalu randkowym Zaczepka.net - wpis nieznajoma, województwo Pomorskie, kobieta, wiek 33 - Darmowe ogłoszenia randkowe dla każdego.

darmowy portal randkowy
Ogłoszenie nieznajoma na portalu randkowym

nieznajoma

Nazwa umieszczonego wpisu

Jestem samotną mamą, która pragnie szczęścia i spokoju. Stabilizacji i normalności. Kobietą, która pozna mężczyznę z sercem nie głazem, kogoś, kto zechce spędzić resztę dni u mojego boku, bym mogła się wesprzeć i poczuć się bezpiecznie i pewnie, wiedząc że jest ten ktoś, kto będzie trwał. Jednak uprzedzam, jestem osobą z zasadami, nie znoszę kłamstwa i oszustw. Cenię sobie szczerość, uczciwość i wierność, której również oczekuję od drugiej osoby. Szacunku, który powinien być odwzajemniony. Nie szukam "tatuśka" dla dzieci, szukam mężczyzny, który nie boi się związku z kobietą po przejściach, który stanie się autorytetem nie swoich dzieci, a dzieci swojej partnerki. Jesteś odważy? Zapraszam.
Kobieta
Mężczyzny
Pomorskie
nie podano
33 lat
Po rozwodzie
Poważnego związku
03.03.2021 06:50:51 Odwiedzin:239
Pamiętaj - jeśli podałeś/aś hasło do profilu, każda jego edycja przenosi Twój profil na pierwszą pozycję na portalu randkowym
Wszystkie prawa zastrzeżone Zaczepka.net. 100% Darmowy Portal Randkowy, Ogłoszenia Randkowe Bez rejestracji

Dodaj zdjęcie do komentarza
Jesteś właścicielem wpisu? Podaj hasło aby poinformować innych, że odpisujesz jako właściciel. Pozostali mogą pominąć to pole.