Ogłoszenie randkowe na portalu randkowym Zaczepka.net - wpis misiopysio, województwo Podkarpackie, mezczyzna, wiek 35 - Darmowe ogłoszenia randkowe dla każdego.

darmowy portal randkowy
Ogłoszenie misiopysio na portalu randkowym

misiopysio

Nazwa umieszczonego wpisu

Witam Jestem 35 latkiem o 174cm i 94kg wadze.. Z przyjemnością zapoznam Kobietę ze St. Woli Podkarpacia Lub wojewodztwa oscienne ( nie wykluczam innych dalszych ) do stalego zwiazku opartego na wiernosci zaufaniu szczerosci itd jednym slowem na dobre i zle.. W celu stworzenia rodziny ciepla domowego itp.. Ty możesz byc np po przejsciach rozwodka/wdowa itd to nie problem.. Rowniez mozesz miec dziecko gdyz wiadomo roznie w zyciu bywa.. Jezeli chodzi o twoj wyglad czy wiek to nie gra roli Musisz wiedziec po prostu co chcesz i co oczekujesz od zycia.. oraz powaznie podchodzac do zycia Jezeli chcesz co wiecej sie dowiedziec.. To zapraszam na prv Pozdrawiam ( P.S brak prawa jazdy.. )
Mężczyzna
Kobiety
Podkarpackie
misiopysio9667@gmai...
nie podano
35 lat
Singiel
Poważnego związku
25.05.2019 04:53:45 Odwiedzin wpisu: 994
Pamiętaj - jeśli podałeś/aś hasło do profilu, każda jego edycja przenosi Twój profil na pierwszą pozycję na portalu randkowym
Wszystkie prawa zastrzeżone Zaczepka.net. 100% Darmowy Portal Randkowy, Ogłoszenia Randkowe Bez rejestracji

Dodaj zdjęcie do komentarza
Jesteś właścicielem wpisu? Podaj hasło aby poinformować innych, że odpisujesz jako właściciel. Pozostali mogą pominąć to pole.