Ogłoszenie randkowe na portalu randkowym Zaczepka.net - wpis Michał, województwo Podlaskie, mezczyzna, wiek 38 - Darmowe ogłoszenia randkowe dla każdego.

darmowy portal randkowy
Ogłoszenie michal-7dec91cd-c29d-404b-89db-0ae80f58cb4e na portalu randkowym

Michał

Nazwa umieszczonego wpisu

Poznam zwyczajna, spokojna kobiete, najlepiej bez nalogow. Dobrze by bylo miec czas i checi na spotkania. Lubie uczciwosc, lojalnosc, szacunek. Nie interesuja mnie kobiety lubiace wielu facetow!!! Poznam dziewczyne nie wyrozniajaca sie z tlumu, nie szukajaca rozrywek i przygod. Nie interesuje mnie wieczne pisanie i brak zainteresowania znajomoscia oraz brak czasu... Jesli masz tylko 2h wolnego w tygodniu, nie dogadamy sie. Szanowne panie prosze o czytanie ze zrozumieniem w razie zainteresowania. Nie zalezy mi na wielu znajomosciach, poznam jedna, wyjatkowa osobe. Prosze o kontakt dziewczyny z Bialegostoku i najblizszych okolic. Mam 38 lat. Jestem wysokim brunetem. Prosze o kilka slow o sobie. Fanatyczkom wszelkiego rodzaju podziekuje. Zapraszam do kontaktu powazna osobe.
Mężczyzna
Kobiety
Podlaskie
michal.p1983@o2.pl
Białystok
38 lat
Singiel
Poważnego związku
24.09.2021 08:01:16 Odwiedzin:326
Pamiętaj - jeśli podałeś/aś hasło do profilu, każda jego edycja przenosi Twój profil na pierwszą pozycję na portalu randkowym
Wszystkie prawa zastrzeżone Zaczepka.net. 100% Darmowy Portal Randkowy, Ogłoszenia Randkowe Bez rejestracji

Dodaj zdjęcie do komentarza
Jesteś właścicielem wpisu? Podaj hasło aby poinformować innych, że odpisujesz jako właściciel. Pozostali mogą pominąć to pole.