Ogłoszenie randkowe na portalu randkowym Zaczepka.net - wpis marzyciel123, województwo Wielkopolskie, mezczyzna, wiek 28 - Darmowe ogłoszenia randkowe dla każdego.

Ogłoszenie marzyciel123 na portalu randkowym

marzyciel123

Nazwa umieszczonego wpisu

ie jestem przystojny jak Janek z Czterech Pancernych .Spokojny lecz czasami szalony, pełen poczucia humoru chłopak, pewny siebie optymista,wyluzowany, pozytywnie patrzący na świat..Nie umiem milczeć jak grób, jestem osoba rozmowną,towarzyską ,lubię poznawać ludzi,potrafię z każdym porozmawiać na różne tematy.Jestem osobą inteligentną,uwielbiam się uczyć i rozwijać swoje umiejętności.Nie potrafię usiedzieć w jednym miejscu. Lubie podróżować, odwiedzać nowe miejsca, które nigdy dotąd nie były mi znane.Kocham górskie wędrówki. Pasjonuję się również fotografią, najbardziej lubię uwieczniać na zdjęciu krajobrazy, fotografuję amatorsko dla przyjemności .
Mężczyzna
Kobiety
Wielkopolskie
adamdubiel429@gmail...
POznań
28 lat
Singiel
Poważnego związku
19.02.2019 03:49:47 Odwiedzin wpisu: 229
Pamiętaj - jeśli podałeś/aś hasło do profilu, każda jego edycja przenosi Twój profil na pierwszą pozycję na portalu randkowym
Wszystkie prawa zastrzeżone Zaczepka.net. 100% Darmowy Portal Randkowy, Ogłoszenia Randkowe Bez rejestracji

Dodaj zdjęcie do komentarza
Jesteś właścicielem wpisu? Podaj hasło aby poinformować innych, że odpisujesz jako właściciel. Pozostali mogą pominąć to pole.