Ogłoszenie randkowe na portalu randkowym Zaczepka.net - wpis Martula.1, województwo Wielkopolskie, kobieta, wiek 22 - Darmowe ogłoszenia randkowe dla każdego.

darmowy portal randkowy
Ogłoszenie martula-1 na portalu randkowym

Martula.1

Nazwa umieszczonego wpisu

Hello! :) Moze na samym początku przedstawie się więc Marta z tej strony :) Osoba o nietuzinkowym charakterze z nutką pozytywizmu jak i zarazem z nie idealną osobowością :) Posiadam wiele zainteresowań pasji marzeń, które chce kiedyś je zrealizować, ale to już z kimś ważnym dla mnie! być może z Tobą chociaż nie do końca :D W czasie wolnym lubie poczytać książkę z filmami jest różnie z tego względu iż nie zawsze jest ten czas, aby móc obejrzeć, ale mam nadzieję, że kiedyś to się zmieni :) Chce jeszcze dodać ze mam skarb w postaci córeczki tak jestem mama ale tez i zarazem kobieta :) Kogo szukam przede wszystkim szczerej zabawnej osoby, która będzie wiedziała czego tak naprawdę chce, która lubi bardzo dzieci :) rozmowna komunikatywna z pazurem pewno! :D musi tez umiec zadbac o bezpieczeństwo :) poprostu badz sobą :)
Kobieta
Mężczyzny
Wielkopolskie
pastelowajedza71@gm...
Poznań
22 lat
Singiel
Poważnego związku
22.09.2019 11:52:29 Odwiedzin wpisu: 425
Pamiętaj - jeśli podałeś/aś hasło do profilu, każda jego edycja przenosi Twój profil na pierwszą pozycję na portalu randkowym
Wszystkie prawa zastrzeżone Zaczepka.net. 100% Darmowy Portal Randkowy, Ogłoszenia Randkowe Bez rejestracji

Dodaj zdjęcie do komentarza
Jesteś właścicielem wpisu? Podaj hasło aby poinformować innych, że odpisujesz jako właściciel. Pozostali mogą pominąć to pole.

Default thumb man40
sasiadgl

Cześć, oglądając Twój profil wydaje mi się , że jesteś interesującą osobą, dlatego zdecydowałem się napisać do Ciebie, może zaczniemy od rozmowy?

wpis z 19.09.2019 03:34:30
właściciel sasiadgl
Default thumb man40
Paweł

Mam 25 lat szukam kobiety na randkę umówimy się

wpis z 05.09.2019 07:48:46
właściciel Paweł
Default thumb man40
Bil4ser@gmail.com

Witam. Mam 37lat. Terz mam drzieci. Ale brakuje mi milosci. Reszte osoboscie.

wpis z 30.08.2019 22:16:45
właściciel Bil4ser@gmail.com