Ogłoszenie randkowe na portalu randkowym Zaczepka.net - wpis Marcin, województwo Małopolskie, mezczyzna, wiek 32 - Darmowe ogłoszenia randkowe dla każdego.

darmowy portal randkowy
Ogłoszenie marcin-eba58b40-1cfe-4baa-ac2e-c4b567dc705c na portalu randkowym

Marcin

Nazwa umieszczonego wpisu

Na imię mam , Marcin mam , 32 lat jestem singlem już od paru lat i chciałbym , to zmienić .Na co dzień mieszkam w Bochni , a pracuje na terenie Krakowa jako pracownik budowlany jak widać ciężkiej pracy się, nie boje .Szukam kobiety , która przede wszystkim wie czego chce , od życia . Jest gotowa , aby zmienić coś swoim życiu . A w szczególności jest gotowa na nową znajomość/związek . I taką kobietę dla , której liczy się charakter człowieka , a nie to jak wygląda lub grubość portfela. Ja jestem mężczyzną , który dąży do wyznaczonych swoich celów , łatwo się nigdy nie poddaje . Szybko się uczę nowych rzeczy i nie sprawia mi , to żadnych trudności . Bywam bezpośredni , a także pewny siebie . Cenie sobie szczerość , zaufanie , otwartość , różne pasje . Pozdrawiam , Marcin .
Mężczyzna
Kobiety
Małopolskie
marcin.gurba@op.pl ...
BOCHNIA
32 lat
Singiel
Poważnego związku
25.07.2024 20:58:59 Odwiedzin:1006
Pamiętaj - jeśli podałeś/aś hasło do profilu, każda jego edycja przenosi Twój profil na pierwszą pozycję na portalu randkowym
Wszystkie prawa zastrzeżone Zaczepka.net. 100% Darmowy Portal Randkowy, Ogłoszenia Randkowe Bez rejestracji

Dodaj zdjęcie do komentarza
Jesteś właścicielem wpisu? Podaj hasło aby poinformować innych, że odpisujesz jako właściciel. Pozostali mogą pominąć to pole.

Default thumb man40
Ania

witaj gdzie to jest?

wpis z 02.10.2021 21:49:58
właściciel Ania