Ogłoszenie randkowe na portalu randkowym Zaczepka.net - wpis Lukasz84ka, województwo Mazowieckie, mezczyzna, wiek 38 - Darmowe ogłoszenia randkowe dla każdego.

darmowy portal randkowy
Ogłoszenie lukasz84ka na portalu randkowym

Lukasz84ka

Nazwa umieszczonego wpisu

PROSZĘ DOKŁADNIE PRZECZYTAĆ TREŚĆ OGŁOSZENIA. AKTUALIZACJA NUMERU Witam Panie :) Mam na imię Łukasz 38 lat,Ogarnięty życiowo..,Zaradny...,Mam swój styl,i przede wszystkim zawsze jestem sobą, nie udaje kogoś kim wcale nie jestem Na brak humoru również nie mogę narzekać :D.Pozytywnie postrzelony :D Czego tutaj poszukuje ? Poszukuje związku na poważnie,zbudowanego na solidnym fundamencie, Czysta karta... Nie toleruje kłamstwa,mataczenia, obłudy,cwaniactwa i tym podobne,jeśli te określenia są dla ciebie obce,omiń te ogłoszenie, bo się nie dogadamy na pewno. Poszukiwana partnerka ? Zdecydowanie normalnej budowy Więcej Info w prywatnej Korespondencji ;), Pozdrawiam wszystkie Panie które odwiedziły moje ogłoszenie :) JAK I PRZECZYTAŁY DO KOŃCA :D Zapraszam do kontaktu oraz zachęcam zdecydowane kobiety :) 575-310-048 Do usłyszenia ;) Ł :)
Mężczyzna
Kobiety
Mazowieckie
lukaszlukasz27@gmai...
nie podano
38 lat
Singiel
Poważnego związku
05.12.2022 07:55:47 Odwiedzin:559
Pamiętaj - jeśli podałeś/aś hasło do profilu, każda jego edycja przenosi Twój profil na pierwszą pozycję na portalu randkowym
Wszystkie prawa zastrzeżone Zaczepka.net. 100% Darmowy Portal Randkowy, Ogłoszenia Randkowe Bez rejestracji

Dodaj zdjęcie do komentarza
Jesteś właścicielem wpisu? Podaj hasło aby poinformować innych, że odpisujesz jako właściciel. Pozostali mogą pominąć to pole.