Ogłoszenie randkowe na portalu randkowym Zaczepka.net - wpis Lukasz84ka, województwo Mazowieckie, mezczyzna, wiek 39 - Darmowe ogłoszenia randkowe dla każdego.

darmowy portal randkowy
Ogłoszenie lukasz84ka na portalu randkowym

Lukasz84ka

Nazwa umieszczonego wpisu

Dzień dobry Panią :) Mam na imię Łukasz 39 lat,Zaradny życiowo,Dusza towarzystwa,pomocny,stabilny uczuciowo Mam swój styl, Nie udaję, nie gram,przede wszystkim jestem sobą Na brak humoru również nie mogę narzekać,lubię się śmiać, wygłupiać, rozśmieszać, ten typ tak ma :D Pozytywnie postrzelony :D, Kiedy żarty to żarty, kiedy powaga to powagą, taka jest zasada :) Czego tutaj poszukuje ? Poszukuje związku na poważnie,zbudowanego na solidnym fundamencie, Nie toleruje kłamstwa,mataczenia, obłudy,cwaniactwa i tym podobne,jeśli te określenia są dla ciebie obce,omiń te ogłoszenie, bo się nie dogadamy nigdy na pewno. Poszukiwana partnerka ? Normalnej budowy,uczciwa,lojalna, która wie czego chce od życia. Więcej Info w prywatnej Korespondencji ;), Pozdrawiam wszystkie Panie które odwiedziły moje ogłoszenie :) JAK I PRZECZYTAŁY DO KOŃCA :D Zapraszam do kontaktu oraz zachęcam zdecydowane kobiety :) 575-310-048 Do usłyszenia ;) Ł :)
Mężczyzna
Kobiety
Mazowieckie
lukaszlukasz27@gmai...
nie podano
39 lat
Singiel
Poważnego związku
27.03.2023 17:56:33 Odwiedzin:1018
Pamiętaj - jeśli podałeś/aś hasło do profilu, każda jego edycja przenosi Twój profil na pierwszą pozycję na portalu randkowym
Wszystkie prawa zastrzeżone Zaczepka.net. 100% Darmowy Portal Randkowy, Ogłoszenia Randkowe Bez rejestracji

Dodaj zdjęcie do komentarza
Jesteś właścicielem wpisu? Podaj hasło aby poinformować innych, że odpisujesz jako właściciel. Pozostali mogą pominąć to pole.