Ogłoszenie randkowe na portalu randkowym Zaczepka.net - wpis Lukasz84ka, województwo Mazowieckie, mezczyzna, wiek 38 - Darmowe ogłoszenia randkowe dla każdego.

darmowy portal randkowy
Ogłoszenie lukasz84ka na portalu randkowym

Lukasz84ka

Nazwa umieszczonego wpisu

Witam Drogie Panie :) Mam na imię Łukasz 38 lat,Ogarnięty życiowo....,Zaradny.... Na brak humoru na pewno nie mogę narzekać :D. Czego tutaj poszukuje ? Tak jak w tytule: Poszukuje związku na poważnie,zbudowanego na solidnym fundamencie,nie bawią mnie chwilowe ,układy,przygody,to zupełnie nie dla mnie... Czysta karta... Nie toleruje kłamstwa,mataczenia, obłudy,cwaniactwa i tym podobne,jeśli te określenia są dla ciebie obce,omiń te ogłoszenie, bo się nie dogadamy na pewno. Poszukiwana partnerka ? zdecydowanie normalnej budowy Więcej Info w prywatnej Korespondencji ;), Zapraszam do kontaktu :) Pozdrawiam wszystkie Panie które odwiedziły moje ogłoszenie :) Zapraszam do kontaktu 575 310 048 Łukasz.
Mężczyzna
Kobiety
Mazowieckie
Grodzisk Mazowiecki
38 lat
Singiel
Poważnego związku
07.10.2022 16:49:29 Odwiedzin:276
Pamiętaj - jeśli podałeś/aś hasło do profilu, każda jego edycja przenosi Twój profil na pierwszą pozycję na portalu randkowym
Wszystkie prawa zastrzeżone Zaczepka.net. 100% Darmowy Portal Randkowy, Ogłoszenia Randkowe Bez rejestracji

Dodaj zdjęcie do komentarza
Jesteś właścicielem wpisu? Podaj hasło aby poinformować innych, że odpisujesz jako właściciel. Pozostali mogą pominąć to pole.

Default thumb man40
Ania

Witaj jestem z Lubelskiego województwa

wpis z 21.09.2022 19:31:06
właściciel Ania