Ogłoszenie randkowe na portalu randkowym Zaczepka.net - wpis Lukasz84ka, województwo Mazowieckie, mezczyzna, wiek 39 - Darmowe ogłoszenia randkowe dla każdego.

darmowy portal randkowy
Ogłoszenie lukasz84ka na portalu randkowym

Lukasz84ka

Nazwa umieszczonego wpisu

Dzień dobry Panią :) Mam na imię Łukasz 39 lat,Zaradny życiowo,pomocny,stabilny uczuciowo... Nie żyję w Iluzji Mam swój styl, Nie gram,przede wszystkim jestem sobą Na brak humoru również nie mogę narzekać,lubię się śmiać, wygłupiać, rozśmieszać, ten typ tak ma :D Pozytywnie postrzelony :D, Kiedy żarty to żarty, kiedy powaga to powagą, taka jest zasada :) Czego tutaj poszukuje ? Związku na poważnie, na stałe,zbudowanego na solidnym fundamencie jak również na wartościach. Nie toleruje kłamstwa,mataczenia, obłudy,cwaniactwa i tym podobne,jeśli te określenia są dla ciebie obce,omiń te ogłoszenie proszę bo się na pewno nie dogadamy. Wybacz Poszukiwana partnerka ? Normalnej budowy,uczciwa,lojalna, która wie czego chce od życia. Więcej Info w prywatnej Korespondencji ;), Pozdrawiam wszystkie Panie które odwiedziły moje ogłoszenie :) JAK I PRZECZYTAŁY DO KOŃCA :D Zapraszam do kontaktu oraz zachęcam zdecydowane kobiety :) 575-310-048 Do usłyszenia ;) Ł :)
Mężczyzna
Kobiety
Mazowieckie
lukaszlukasz27@gmai...
nie podano
39 lat
Singiel
Poważnego związku
28.05.2024 11:34:04 Odwiedzin:2540
Pamiętaj - jeśli podałeś/aś hasło do profilu, każda jego edycja przenosi Twój profil na pierwszą pozycję na portalu randkowym
Wszystkie prawa zastrzeżone Zaczepka.net. 100% Darmowy Portal Randkowy, Ogłoszenia Randkowe Bez rejestracji

Dodaj zdjęcie do komentarza
Jesteś właścicielem wpisu? Podaj hasło aby poinformować innych, że odpisujesz jako właściciel. Pozostali mogą pominąć to pole.