Ogłoszenie randkowe na portalu randkowym Zaczepka.net - wpis Lingwista szuka , województwo Mazowieckie, mezczyzna, wiek 42 - Darmowe ogłoszenia randkowe dla każdego.

Ogłoszenie lingwista-szuka na portalu randkowym

Lingwista szuka

Nazwa umieszczonego wpisu

Życie jest za krótkie na to aby iść przez nie samemu. Dlatego szukam partnerki, której będę mógł sprawić uśmiech na twarzy, popatrzeć głęboko do oczu i dać dużo uczucia. Nie jestem aniołem ale diabeł ze mnie też nie jest. Jestem 42 letnim mężczyzną z wielkim sercem i ognikami w oczach. Cały życie błądzę po świecie, szukam swojego szczęścia i prawdy. Jestem wykształcony, życie mam ułożone no ale czuję się samotnie. Dlatego właśnie szukam Ciebie. Jeżeli lubisz się śmiać i cieszyć z małych rzeczy to powinniśmy się poznać. Pokażę Ci życie moimi oczami, będziemy razem szczęsliwi.
Mężczyzna
Kobiety
Mazowieckie
englishteacher1708@...
Warszawa
42 lat
Singiel
Poważnego związku
19.04.2019 19:17:52 Odwiedzin wpisu: 321
Pamiętaj - jeśli podałeś/aś hasło do profilu, każda jego edycja przenosi Twój profil na pierwszą pozycję na portalu randkowym
Wszystkie prawa zastrzeżone Zaczepka.net. 100% Darmowy Portal Randkowy, Ogłoszenia Randkowe Bez rejestracji

Dodaj zdjęcie do komentarza
Jesteś właścicielem wpisu? Podaj hasło aby poinformować innych, że odpisujesz jako właściciel. Pozostali mogą pominąć to pole.

Default thumb man40
Anna

Jeśli szukasz właśnie mnie to Witaj!

wpis z 23.11.2018 20:23:05
właściciel Anna
Default thumb man40
Obyś cudze dzieci uczył.

Nauczycielu! Z tego co napisałeś wyłania się obraz intrygującego mężczyzny. Być może nawet bardzo. Rodzi się pytanie. Czym dla błądzącego po świecie są małe rzeczy?

wpis z 16.11.2018 18:43:36
właściciel Obyś cudze dzieci uczył.