Ogłoszenie randkowe na portalu randkowym Zaczepka.net - wpis Gwiazdka , województwo Mazowieckie, mezczyzna, wiek 37 - Darmowe ogłoszenia randkowe dla każdego.

darmowy portal randkowy
Ogłoszenie gwiazdka na portalu randkowym

Gwiazdka

Nazwa umieszczonego wpisu

Witaj! Cieszę się że trafiłaś na mój post. Zanim się że mną skontaktujesz zastanów się dwa razy bo nie jestem tu tylko dla krótkotrwałych przyjemności po których zostaną tylko wspomnienia... Uwielbiam kobiety uczciwe, szczere, lojalne, prawdziwe, niezależne finansowo, silne które twardo stąpają po ziemi i tak jak ja szukają nie tylko nowych doświadczeń i przygód, ale czegoś czego jeszcze w życiu nie doświadczyły, prawdziwego, szczerego i lojalnego związku. Życie to jedna wielka niewiadoma, tym razem los potraktował mnie bardziej brutalnie niż zwykle... Upadłem, ale jeszcze się nie poddaje... Na chwilę obecną szukam zdecydowanej i dojrzałej emocjonalnie kobiety która zaopiekuje się mną dopóki nie stanę znowu na nogi. Bardzo mi tego brakuje. Jeśli nie jesteś kobietą której szukam proszę, odpuść sobie i nie marnuj nam obojgu czasu.
Mężczyzna
Kobiety
Mazowieckie
marcinkornacki52@gm...
nie podano
37 lat
Singiel
Poważnego związku
25.07.2024 21:55:26 Odwiedzin:519
Pamiętaj - jeśli podałeś/aś hasło do profilu, każda jego edycja przenosi Twój profil na pierwszą pozycję na portalu randkowym
Wszystkie prawa zastrzeżone Zaczepka.net. 100% Darmowy Portal Randkowy, Ogłoszenia Randkowe Bez rejestracji

Dodaj zdjęcie do komentarza
Jesteś właścicielem wpisu? Podaj hasło aby poinformować innych, że odpisujesz jako właściciel. Pozostali mogą pominąć to pole.