Ogłoszenie randkowe na portalu randkowym Zaczepka.net - wpis GreenFox, województwo Wielkopolskie, mezczyzna, wiek 29 - Darmowe ogłoszenia randkowe dla każdego.

darmowy portal randkowy
Ogłoszenie greenfox na portalu randkowym

GreenFox

Nazwa umieszczonego wpisu

Witaj. Mam na imię Arkadiusz mam 37 lata jest konkretnym szczerym inteligentnym facetem z ciekawa osobowością. Jestem szarmancki czuły romantyczny wygadany bardzo namiętny. Lubie fajnie aktywnie spędzać czas w wolnych chwilach zamieniam się w szefa kuchni bardzo lubię gotować gustuje w kuchni tajskiej meksykańskiej hiszpańskiej włoskiej. Czas wolny we dwoje lubię spędzać w kinie w restauracji z dobrym jedzeniem przy dobrym drinku lub winie. Powiem szczerze że szukam konkretnej kobiety z konkretnymi cechami i osobowością jeśli posiadasz kilka pisz śmiało:) Poszukuję kobiety szczerej otwartej zmysłowej wrażliwej czułej pewnej siebie kobiecej czarującej namiętnej szukająca spełnienia w życiu. Chętnie wysłucham czego Ty pragniesz i może spełnimy to razem.
Mężczyzna
Kobiety
Wielkopolskie
agpn82@gmail.com
Poznań
29 lat
Singiel
Ciekawych spotkań
12.07.2020 18:37:46 Odwiedzin:550
Pamiętaj - jeśli podałeś/aś hasło do profilu, każda jego edycja przenosi Twój profil na pierwszą pozycję na portalu randkowym
Wszystkie prawa zastrzeżone Zaczepka.net. 100% Darmowy Portal Randkowy, Ogłoszenia Randkowe Bez rejestracji

Dodaj zdjęcie do komentarza
Jesteś właścicielem wpisu? Podaj hasło aby poinformować innych, że odpisujesz jako właściciel. Pozostali mogą pominąć to pole.