Ogłoszenie randkowe na portalu randkowym Zaczepka.net - wpis bryla.m11, województwo Śląskie, kobieta, wiek 47 - Darmowe ogłoszenia randkowe dla każdego.

darmowy portal randkowy
Ogłoszenie bryla-m11 na portalu randkowym

bryla.m11

Nazwa umieszczonego wpisu

Hanna, 47lat. Jestem nieśmiałą romantyczką. Kocham spacery ze swoim psem, przyrodę i wszystkie zwierzęta. Lubię też pojechać gdzieś dalej i pozwiedzać nieznane miejsca. Kocham sztukę, muzykę, antyki, fotografię, dobre kino. Jestem bardzo uczuciowa, emocjonalna i opiekuńcza. Mówię niezbyt dużo ale lubię słuchać. Kogo szukam? Przede wszystkim bratniej duszy, przyjaciela ale i mężczyzny który by mnie naprawę pokochał. Ważne by był również jak ja wrażliwy i opiekuńczy, wyrozumiały, tolerancyjny, odpowiedzialny, ciepły i łagodny. W miłości jak najbardziej namiętny. Dobrze by było gdyby kochał przyrodę i zwierzęta tak jak ja. I co najważniejsze musi być naturalny, musi być sobą, bez żadnych masek.
Kobieta
Mężczyzny
Śląskie
bryla.m11@gmail.com
Racibórz
47 lat
Singiel
Poważnego związku
16.06.2024 23:35:44 Odwiedzin:1102
Pamiętaj - jeśli podałeś/aś hasło do profilu, każda jego edycja przenosi Twój profil na pierwszą pozycję na portalu randkowym
Wszystkie prawa zastrzeżone Zaczepka.net. 100% Darmowy Portal Randkowy, Ogłoszenia Randkowe Bez rejestracji

Dodaj zdjęcie do komentarza
Jesteś właścicielem wpisu? Podaj hasło aby poinformować innych, że odpisujesz jako właściciel. Pozostali mogą pominąć to pole.

Default thumb man40
Wiesław

Cześć trochę daleko do ciebie ale morzemy czasem popisać na każdy temat ...

wpis z 26.10.2023 16:12:47
właściciel Wiesław