Ogłoszenie randkowe na portalu randkowym Zaczepka.net - wpis Amadeusz, województwo Dolnośląskie, mezczyzna, wiek 27 - Darmowe ogłoszenia randkowe dla każdego.

Ogłoszenie amadeusz na portalu randkowym

Amadeusz

Nazwa umieszczonego wpisu

Nie szukam Księżniczki... Tylko do łóżka.... Mam na imie Amadeusz mam 27 Lat. nie szukam zwiazku na 1.2.3 lata tylko na stałe. chciałbym sie już ustatkować w życiu.... Ćwicze kaliscenike Prowadze sportowy tryb RZycia Mam Syna w wieku 5Lat Moje oczko w głowie bardzo go Kocham..ale nie mieszka ze mna Ale widuje sie z synem !!!!!! Jak chcesz sie dowiedziec wiecej to napisz ja nie Gryze!!!!!! Potrzebuję Kobiety Ktura Mnie wesprze złych i w dobrych chfilach.... Będzie mnie Kochała....na dobre i na złe nawet jak się ppkłucimy....Bedzie że mną Szczera we wszystkim a ja z nią.... I nie Będzie Mnie zdradziła bo zdrada to najgorsze co może być Jestem Troszeczkę nie śmiały.Pogadam na każdej temat z Kobietami jak już poznam Bliżej Osobę Od 4 lat jestem Samoty brakuje mi tej drugiej Połówki..... A i Szczerosć w u mnie To podstawa!!!!!!!! !!!!!! Może Być nawet z dziećmi Będę Kochał jak Swoje!!!! Jestem Chłopakiem po Przejsciach iszukam Wyrozumiałych kobiet Kazdy ma swoje Wady i zalety nie ma człowieka doskonałego A jak Szukacie ksiecia z bajki to trafiłyscie pod zły adres !!!!!!!!
Mężczyzna
Kobiety
Dolnośląskie
Wrocław
27 lat
Singiel
Poważnego związku
15.11.2018 09:26:07 Odwiedzin wpisu: 712
Pamiętaj - jeśli podałeś/aś hasło do profilu, każda jego edycja przenosi Twój profil na pierwszą pozycję na portalu randkowym
Wszystkie prawa zastrzeżone Zaczepka.net. 100% Darmowy Portal Randkowy, Ogłoszenia Randkowe Bez rejestracji

Dodaj zdjęcie do komentarza
Jesteś właścicielem wpisu? Podaj hasło aby poinformować innych, że odpisujesz jako właściciel. Pozostali mogą pominąć to pole.

20171014 162249
Amadeusz >>>>>>>

Czekam Na Jakieś Ofertz od Pan

wpis z 25.11.2017 01:41:50
właściciel Amadeusz >>>>>>>