Ogłoszenie randkowe na portalu randkowym Zaczepka.net - wpis aldi1729, województwo Wielkopolskie, mezczyzna, wiek 49 - Darmowe ogłoszenia randkowe dla każdego.

darmowy portal randkowy
Ogłoszenie aldi1729 na portalu randkowym

aldi1729

Nazwa umieszczonego wpisu

Jestem rodzinny, otwarty, ciepły, przyjacielski z poczuciem humoru. Szukam kobiety na stałe, nie interesuje mnie przelotna znajomość. W związku szukam miłości, przyjaźni, wsparcia, akceptacji, tolerancji, partnerstwa, bliskości. Rodzina jest dla mnie oparciem w życiu i ją Kocham. Lubię dzieci, aktywnie spędzać czas, jeździć rowerem, spacerować, pójść do kina, kawiarni, restauracji, co nie oznacza że nie lubię posiedzieć w zaciszu domowym. Lubię też wyjechać nad morze, w góry, pojechać nad jezioro. Kocham zwierzęta, lubię dobry film, muzykę, interesuje się sportem. Umiem wybaczać,nie dbam o opinie ludzi którzy mnie nie znają. Nienawidzę chamstwa i przemocy. Jestem wrażliwy na krzywdę innych. Nie znoszę smutku i samotności-ona jest straszna. Szanuje,tych którzy są dla mnie ważni. Staram się walczyć do samego końca,czasami to wypala. Wiem,ze są przyjaciele na których mogę liczyć. Śmieje się bo lubię. Tęsknie...gdy Kogoś mi brak. Marzę ...To moja słodka tajemnica... Nie chciałbym rozczarować się po raz kolejny. Szczęście,chyba każdy na nie zasługuje. Chcę być ...Silniejszy, kochany i niezapomniany... Partnerem zrealizowanym zawodowo i bliskim zawsze rodzinie. A życie przynosi wiele niespodzianek. Mój numer telefonu 603464210 pozdrawiam.
Mężczyzna
Kobiety
Wielkopolskie
bombe72@interia.pl
Poznań
49 lat
Po rozwodzie
Poważnego związku
19.05.2022 18:13:05 Odwiedzin:3879
Pamiętaj - jeśli podałeś/aś hasło do profilu, każda jego edycja przenosi Twój profil na pierwszą pozycję na portalu randkowym
Wszystkie prawa zastrzeżone Zaczepka.net. 100% Darmowy Portal Randkowy, Ogłoszenia Randkowe Bez rejestracji

Dodaj zdjęcie do komentarza
Jesteś właścicielem wpisu? Podaj hasło aby poinformować innych, że odpisujesz jako właściciel. Pozostali mogą pominąć to pole.

Default thumb man40
Stylfree

Cześć:) Czy tutaj można wysyłać wiadomości.... bez rejestracji?

wpis z 30.03.2021 16:11:56
właściciel Stylfree