Ogłoszenie randkowe na portalu randkowym Zaczepka.net - wpis adamus, województwo Pomorskie, mezczyzna, wiek 46 - Darmowe ogłoszenia randkowe dla każdego.

Ogłoszenie adamus na portalu randkowym

adamus

Nazwa umieszczonego wpisu

Mężczyzna 46 lat pracujący, towarzyski szuka poważnej relacji z sympatyczną , rozsądną kobietą w zbliżonym wieku. Jestem gotowy wprowadzić do swojego życia trochę zmian. Dorosłem do decyzji na przeprowadzenia w swoim życiu, gruntownego remontu. Mam potrzebę świeżości, potrzebuję wiatru w żagle. Jestem spragniony dotyku, zapachu etc. etc. ...
Mężczyzna
Kobiety
Pomorskie
soft_komp@wp.pl
nie podano
46 lat
Wdowiec/Wdowa
Poważnego związku
22.09.2018 22:28:28 Odwiedzin wpisu: 323
Pamiętaj - jeśli podałeś/aś hasło do profilu, każda jego edycja przenosi Twój profil na pierwszą pozycję na portalu randkowym
Wszystkie prawa zastrzeżone Zaczepka.net. 100% Darmowy Portal Randkowy, Ogłoszenia Randkowe Bez rejestracji

Dodaj zdjęcie do komentarza
Jesteś właścicielem wpisu? Podaj hasło aby poinformować innych, że odpisujesz jako właściciel. Pozostali mogą pominąć to pole.

Default thumb man40
IZA

Witam! Poszukuje pana który da odrobinę ciepła, uczucia, który potrafi docenić uczucie. Mam na imię Izabela. Od 20 lat jestem po rozwodzie. Interesuje mnie tylko poważny związek. Pozdrawiam cieplutko Iza Kontakt do mnie 608 847 546 Jeśli nie mam zasięgu to znaczy że jestem w pracy.

wpis z 06.06.2018 15:41:47
właściciel IZA