Ogłoszenie randkowe na portalu randkowym Zaczepka.net - wpis agnes1995, województwo Śląskie, kobieta, wiek 23 - Darmowe ogłoszenia randkowe dla każdego.

Ogłoszenie agnes1995 na portalu randkowym

agnes1995

Nazwa umieszczonego wpisu

Jestem Agnieszka, mam 23 lata, mieszkam w Częstochowie, z zawodu jestem opiekunem medycznym, na co dzień pracuje w domu opieki, w wolnym czasie lubię jeździć na rowerze, czytać książki, słuchać muzyki. uwielbiam pisać opowiadania, lubię chodzić do kina , moje ulubione filmy to romantyczne i horrory. Szukam partnera do stałego związku na całe życie. Chciałabym aby mój partner był odpowiedzialny, zaradny, uczciwy, wierny, czuły, opiekuńczy, aby pomagał mi i wspierał w trudnych chwilach, aby nie był bałaganiarzem i aby choć trochę umiał gotować. Co mogę powiedzieć o sobie? nie za wiele. Najlepiej to spotkać się i porozmawiać osobiście.
Kobieta
Mężczyzny
Śląskie
agniesia1561@buziac...
Częstochowa
23 lat
Singiel
Poważnego związku
24.06.2018 12:38:41 Odwiedzin wpisu: 482
Pamiętaj - jeśli podałeś/aś hasło do profilu, każda jego edycja przenosi Twój profil na pierwszą pozycję na portalu randkowym
Wszystkie prawa zastrzeżone Zaczepka.net jest popularnym Portalem Randkowym, Ogłoszenia Randkowe Bez rejestracji

Dodaj zdjęcie do komentarza
Jesteś właścicielem wpisu? Podaj hasło aby poinformować innych, że odpisujesz jako właściciel. Pozostali mogą pominąć to pole.

Default thumb man40
Warmińsko-mazurskie

Cześć Na imię mi Piotrek. W jakim wieku szukasz mężczyzny? peters.p@op.pl

wpis z 11.06.2018 19:45:39
właściciel Warmińsko-mazurskie